Na slávnostnom oceňovaní úspešných žiakov a študentov mesta Sereď boli ocenení aj naši žiaci Vaneska Bilková, Anna Mária Plačková a Aleš Barkoczy. Srdečne im blahoželáme!
Za každým úspechom dieťaťa však stoja aj ľudia, ktorí ho na jeho ceste sprevádzajú, povzbudzujú, učia a veria v neho aj vtedy, keď samo o sebe pochybuje. Preto patrí veľké poďakovanie všetkým našim pedagógom, ale aj nepedagogickým zamestnancom za ich každodennú prácu, trpezlivosť, láskavosť a podporu.
Dnes si ocenenie prevzali traja žiaci, no my vieme, že každé dieťa v našej škole je výnimočné. Tešíme sa nielen z veľkých úspechov, ale aj z malých krokov vpred, prekonaných prekážok, nových zručností či obyčajných každodenných víťazstiev, ktoré majú pre nás často tú najväčšiu hodnotu.
Ďakujeme aj mestu Sereď za milé prijatie, krásnu atmosféru a za to, že si všíma a oceňuje snahu a úspechy detí a mladých ľudí. Veľmi si vážime, že môžeme byť súčasťou mesta, ktoré nezabúda ani na naše deti, podporuje ich a vníma ich ako dôležitú súčasť svojej komunity.
Ďakujeme. Mgr. Jana Macháč Vašková
